Na czym polega metoda All on 4 ?

Jest to nowoczesna metoda leczenia, która polega na zastąpieniu braków zębowych mostem na implantach. Cały łuk zębowy został oparty na 4 implantach. Zabieg odbudowy zwarcia na implantach przy zastosowaniu metody All on 4 wykonuje się w ciągu jednego dnia.

Protezy na implantach All on 4 - dlaczego warto ?

Obniżenie kosztów leczenia

Rekonstrukcja łuku zębowego opiera się na 4 implantach. Dzięki nim można odbudować aż 12 zębów. Pozwala to na zmniejszenie czasu i obniżenie kosztów leczenia.

Brak zastosowania dodatkowych zabiegów

Metoda All on 4 nie wymaga podniesienia zatoki szczękowej. Dwa implanty specjalnie pochylone, pozwalają na właściwą stabilizację mostu na implantach i jamie ustnej.

Krótki czas wykonania

Metoda rekonstrukcji łuku zębowego pozwala na skrócenie procedury dzięki zastosowaniu rozwiązań stomatologii cyfrowej. Wykorzystywane szablony chirurgiczne i tomografia 3D umożliwiają wykonanie zabiegu w jednej godzinie.

Pełne dostosowanie do potrzeb Pacjenta

All-on-4 umożliwia dopasowanie mostu na implantach do potrzeb każdego pacjenta. Most może być; przymocowany na stałe, zdejmowany, wykonany z cyrkonu, akrylu lub porcelany.

Etapy leczenia metodą All-on-4

Zapraszamy do zapoznania się z etapami
leczenia All-on-4 poniżej.

1. Konsultacja z ekspertem

W czasie trwania konsultacji ze stomatologiem wykonuje się tomografię komputerową, w celu oceny stanu kości. Dentysta sprawdza uzębienie, by stwierdzić, czy można zastosować metodę All-on-4. Jeśli pojawią się przeciwskazania nasi eksperci znajdą idealne rozwiązanie.

2. Planowanie przebiegu leczenia

Każde leczenie metodą All-on-4 rozpoczynamy od indywidualnego zaplanowania przebiegu leczenia. Na wizycie implantolog odpowiada na pytania pacjenta, pobiera wycisk, aby przygotować szablony chirurgiczne.

3. Wszczepienie implantów i praca protetyczna

Czas zabiegu trwa godzinę. Protetyk w dniu zabiegu wykańcza most, który zostanie oparty na implantach. Zadbamy o to, aby całość leczenia przebiegła w sposób bezbolesny.

Double All on 4

All on 6 + All on 4

All on 6 + All on 4

All on 6 + All on 4

All on 4

All on 6 + All on 4

Double All on 4

All on 6 + All on 4

All on 6 + All on 4

All on 6 + All on 4

All on 4

All on 6 + All on 4

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat All-on-4?
Kliknij w link poniżej

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami.

Pracownicy naszej recepcji chętnie udzielą odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:
09:00-20:00

Wtorek:
09:00-20:00

Środa:
09:00-20:00

Czwartek:
09:00-20:00

Piątek:
09:00-20:00

Sobota:
Zamknięte

Niedziela:
Zamknięte

Napisz do nas:

Skontaktuj się z nami!